KARRIERE

Kameralista/Kameralistka

Poszukujemy Kameralistki / Kameralisty

Opis Stanowiska:
Dołącz do naszego zespołu geodetów jako kameralista/kameralistka! Poszukujemy osoby z doświadczeniem min. 2 lata w tworzeniu operatów technicznych do PODGiK oraz KODGiK z zakresu 1,2. Twoim głównym zadaniem będzie praca przy komputerze, przetwarzanie danych geodezyjnych oraz tworzenie dokładnych i szczegółowych opracowań.
Praca jest stacjonarna, w siedzibie naszej firmy w Koszalinie, na pełen etat – 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku.

Wymagania:
-> min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu Operatów technicznych do PODGiK oraz KODGiK,
-> bardzo dobra znajomość programów CAD, TurboMAP, Winkalk, C-GEO,
-> tworzenie plików GML,
-> znajomość standardów oraz prawa geodezyjnego,
-> dokładność, skrupulatność oraz umiejętność analitycznego myślenia,
-> komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Gern gesehen:
-> znajomość środowisk Bentley Systems,
-> znajomość w stopniu średniozaawansowanym języka: angielskiego, ukraińskiego,

Wir bieten:
-> stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-> atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
-> możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w tym praca z danymi UAV (chmury punktów, ortofotomapy, digital Twin),
-> przyjazną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole,
-> nowoczesne narzędzia pracy i najnowocześniejsze oprogramowanie,
-> pracę stacjonarną w komfortowym biurze na pełen etat (8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku).

Dołącz do nas!